KREDİ MÜRACAATLARI HAKKINDA

KREDİ MÜRACAATLARI HAKKINDA

KREDİ MÜRACAATLARI HAKKINDA


18.11.2022


KREDİ MÜRACAATLARINDA YAŞANILAN YOĞUNLUK SEBEBİYLE YAPILAN AÇIKLAMADIR.


 

Sayın esnaf ve Sanatkarımız ;

 

Kredi müracaatlarında yaşanılan yoğunluk sebebiyle;

Telefon trafiğinde ciddi bir artış ve bizzat kooperatifimize gelerek bilgi edinmek isteyen esnaf ve sanatkarımızda yaşanılan artış sebebiyle ciddi aksaklık yaşamaktayız. Telefonlara yetişmekte ve cevaplamakta güçlük çekiyor, yapılan cevapsız çağrılara geri dönüşleri takip etmekte sorun yaşadığımızı bildirmek isteriz.

Şunu çok iyi bilmenizi isteriz ki ; İşlemlerinizi gerek personellerimiz, gerek müdürümüz, gerekse başkanımız  titizlikle takip etmektedir. Kooperatifimizde 1450 esnaf ve sanatkara hizmet üretmeye çalışıyor hepinizin iş ve işlemlerini aynı anda takip etmeye gayret ediyoruz. Sizlerden ricamız bizler sizleri arayana kadar lütfen bekleyiniz.

Şunu çok iyi bilmekteyiz ki sizler haklı olarak işlemlerinizin ne aşamada olduğunu merak ediyor ve bunu öğrenmek istiyorsunuz. Dosya durumunuzu takip etmek için bizleri aramak yerine lütfen http://keskop.com.tr/dosyadurumsorgulama linkinden sizden istenen bilgileri girerek dosyanızı  sorgulayınız ve takibini bu şekilde sağlayınız.

Biz sizi ailemiz olarak gördük, öyle kabul ettik ve bu düşünceyle hizmetimizi yürütüyoruz. İnancımız şudur ki ; sizlerde bizleri ailenizden ayrı görmüyorsunuz. Aile demek birlik demek, beraberlik demek ve dayanışma demektir. Biz bu dönemde sizlerden işlerinizi ve işlemlerinizi daha hızlı  yürütebilmek adına desteklerinizi istiyoruz.

Yaşanılan aksaklıklar sebebiyle anlayışınıza sığınarak özür diler, bu vesile ile sizlere sağlıklı, bol bereketli ve iyi günler dileriz.

Saygılarımızla

"Biz bir aileyiz ve aile her şeydir"