ÖZGÜN MATBAACILIK | Mustafa YORULMAZ


Hizmet Verdiği Sektörler : Matbaacılık |

Telefon : 2125795756
Cep Telefonu : 5068380445
Faks Numarası :
Adres : Fatih Mahallesi 27 Mayıs Caddesi Yağcıoğlu iş merkezi No. 4-4 34290 Küçükçekmece - İSTANBUL
Mail Adresi : bilgi@meyorulmaz.com
Facebook : https://www.facebook.com/ozgunmrh
Twitter :
Instagram :
Web Sitesi : http://www.ozgunmrh.com
İncelenme Sayısı : 5285

FİRMA HAKKINDA

 Buraya daha fazla süslü cümleler yazmak yerine size kendimizi kısaca anlatmayı düşüncelerimizi paylaşmayı ve çalışma arzumuzu, isteğimizi, ve heyecanımızı anlatmaya çalışacağız.

 
Bizi diğer matbaalardan ayıran en büyük özellik ; teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış matbaa tesislerinde işlerinizin hızla ve kaliteli bir şekilde hazırlanabilmesi değildir, bünyemizde hazırladığımız tasarım çalışmalarıyla tam sizin isteğinize göre, doğru, en iyi, en güzel, çalışmaların hazırlanabilmesidir.
 
Müşterilerimize, müşteri olarak değil bir iş veren olarak, iş verenimizin gözüyle yaklaşarak, çalışma yapılacak konuda masanın diğer tarafına geçmeyi, işletmemiz yararına ama iş verenimiz zararına olacak bir çalışma talep ediliyorsa; 'iş verenimize' ''Hayır'' demeyi, uyarmayı, hangi çalışma ile daha avantaj sağlayacağını, birlikte büyümeyi, birlikte başarılı olmayı prensip olarak kabul ettik.
 
Özgün matbaacılık ve reklam hizmetleri ürettiği yaratıcı fikirler ve çalışmalar ile, firmaların tanıtım ihtiyaçlarını uzman çözüm ortaklarıyla, üretimini en hızlı şekilde teslim etmek üzere tüm görsel ve basılı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
Hizmetlerimiz ; 
Grafik Tasarım 
Logo Amblem Tasarım
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Tipo, Ofset, Serigrafi, Tampon, Dijital baskı
Mimari Maket Tasarım 
Lazer Kesim
Duvar Ressamlığı
Fuar Standı Tasarımı


  • 1 2