AVCILAR HOSPİTAL

AVCILAR HOSPİTAL

AVCILAR HOSPİTAL


Kaynak :


AVCILAR HOSPİTAL


Sayın ; Esnaf ve Sanatkarımız

AVCILAR HOSPİTAL ile İNDİRİM ANLAŞMASI SAĞLANMIŞTIR. 

Yapmış olduğumuz anlaşmaya göre;
Esnaf Sanatkarımıza ve onların 1. Derece yakınlarına
SGK Güvencesi olanlarda hastanenin katılım payı hariç fiyatları üzerinden Muayenelerde %20 Radyoloji ve Laboratuvar işlemlerinde %20, yatarak tedavi hizmetlerinde (Ameliyatlar, Doğum hariç, müdahale, uygulama, yatış, medikal tedavi ve müşahede işlemlerinde) %15, Doğum paketleri %10, (diş işlemleri,,check-up paketleri, ilaç, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) 

SGK güvencesini olmayanlarda hastane hizmetleri olarak Muayenelerde %20, Radyoloji ve Laboratuvar işlemlerinde %20 indirim yapılacaktır. Yatarak tedavi hizmetlerinde (Ameliyatlar, müdahale uygulama, yatış, medikal tedavi ve müşahede işlemleri,Diş taşı temizliği,Kanal tedavisi,Dolgu,diş beyazlatma) %15 ( doğum paketleri,check-up paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır. Diş bölümünde ödenen muayene ücreti işlem yapıldığın fiyat üzerinden düşülecektir.

İNDİRİMLERDEN FAYDALANA BİLMEK İÇİN ÜYE KİMLİK KARTINIZI HASTANE GÖREVLİSİNE İBRAZ ETMEK ZORUNDASINIZ. SÜRESİ BİTEN KARTLARINIZI KOOPERATİFİMİZE GELEREK YENİLEYİNİZ.