TAKSİT ÖDEMELERİ

TAKSİT ÖDEMELERİ

TAKSİT ÖDEMELERİ


12.11.2020


TAKSİT ÖDEMELERİNİZİ ŞUBEYE GİTMEDEN KOLAYCA YAPIN


SAYIN ESNAF ve SANATKARIMIZ;
 
Kooperatifimiz kefaletiyle Halkbank küçükçekmece şubesinden kullanmış olduğunuz kredi ödemelerini şubeye gitmeden daha rahat gerçekleştirebilmeniz için, şubede bulunan ticari hesabınızın bankamatik kartlarını talep etmeyi lütfen unutmayınız. Bankamatik kartını almayanların şubeden talep etmelerini önemle rica ederiz.

Alacağınız bankamatik kartı ile hesabınıza paranızı yatırmanız durumunda kooperatifimizi arayarak taksit tahsilatlarınızı şubeye gitmeden yaptırabilirsiniz.

Yapacağınız ödemeleri kendiniz takip etmek istiyorsanız;
Kooperatifimiz kefaletiyle kullanılan kredi bilgilerine, taksit tutarlarına ve ödeme yapmak istiyorsanız ödeme yapmanıza olanak sağlayan Halkbank mobil uygulamasını cep telefonlarınıza google play store dan indirebilir veya ilgili hesabınıza https://www.halkbank.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için yada web sitesi üzerinden giriş yapabilmek için şubemizden internet bankacılığı şifrenizi talep etmeyi lütfen unutmayınız. 

ÖNEMLİ NOT; 
Mobil bankacılıkda bulunan ödeme listelerinde yılda 1 sefer alınan (12 taksitte bir) kooperatif masraf karşılığı ödemeleri gözükmemektedir. Bu ödemelerinizi kooperatifimizden verilen ödeme planlarından mutlaka takip ediniz. Bu ödemelerinizi ayrıca yapmanız gerekmektedir. Bu konuda kooperatifimizden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımla
M. Engin YORULMAZ
"Biz bir aileyiz ve aile her şeydir"